Medarbejdere

Henrik Fjordbak
Direktør
Mobil: 2944 7701
henrik@fjordbakbyg.dk

Pernille Skov Nielsen
Kontor / revisor
pernille@fjordbakbyg.dk

Jørgen Svenningsen
Beregner
Mobil: 3069 4778
jorgen@fjordbakbyg.dk

Mads Thomsen
Beregner / projektleder
Mobil: 3098 9806
mads@fjordbakbyg.dk 

Michael Frederiksen
Tømrer / byggeleder
Mobil: 3098 9800
michael@fjordbakbyg.dk

Martin Rømer
Tømrer / byggeleder
Mobil: 3098 9803
martin@fjordbakbyg.dk

Morten Sømoe
Tømrer / byggeleder
Mobil: 5119 2233
morten@fjordbakbyg.dk

Flemming Skovgaard
Tømrer / byggeleder
Mobil: 2520 4000
flemming@fjordbakbyg.dk

Steffen Jakobsen
Tømrer / byggeleder
Mobil: 3098 9805
steffen@fjordbakbyg.dk

Bjørn Pedersen
Tømrer / byggeleder
Mobil: 2233 1536
bjorn@fjordbakbyg.dk

Claus Daarbak
Tømrer/Snedker og Servicemand
Mobil: 2199 4944
claus@fjordbakbyg.dk

Lars Krogh
Tømrer

Brian Lassen
Tømrer

Mads Guldager
Tømrer

Jesper Møller
Tømrer

Kurt Larsen
Tømrer

Mads Bech
Tømrer

Mads Frost
Tømrer

Michael Fjordbak
Tømrer

Casper Pedersen
Tømrer

Daniel Therkildsen
Tømrer

Kristian Schiøtt
Tømrer

Nis Møller
Lærling

Mads Olsen
Lærling

Frederik Christensen
Lærling

Mads Bering
Lærling

Marcin Zbigniew Rutkowski
Lærling

Christoffer Svenningsen
Lærling

Henrik Nielsen
Støbe- og stilladsmand

Kjeld Christiansen
Arbejdsmand

Carsten Nielsen
Arbejdsmand

Mikkel Niels Glifberg
Lærling

Dan Overgaard Mortensen
Lærling

Oliver Alexander Nielsen
Lærling

Thomas Bech Petersen
Lærling

Brian Algrensen
Tømrer

Kim Kjelgaard Nielsen
Arbejdsmand

Kontakt os for et tilbud

Du er altid velkommen til at kontakte os for et uforpligtende tilbud eller en snak om, hvad vi ellers kan gøre for dig.

Fjordbak Byg A/S